Sakata geldik

Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Mehmet Topal'ın ardından sağ uyluk ön adalesindeki gerilme devam eden Gökhan Gönül de Macaristan maçı kadrosundan çıkartıldı. Ay Yıldız'da moraller iyice bozuldu

A Milli Takım'da şok üstüne şok yaşanıyor... Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın sakatlıkları nedeniyle Romanya maçını tribünden izlemesi, Mehmet Topal'ın Romanya maçında aldığı darbeler nedeniyle sağ alt adelesindeki kanamanın sürmesi nedeniyle kadrodan çıkartılmasının ardından dün de Gökhan Gönül kadro dışı kaldı... Romanya maçında sakatlanan Gökhan'ın sağ uyluk ön adalesindeki gerilme bulgularının devam etmesi nedeniyle Budapeşte'ye götürülmemesine karar verildi.

KAZANMA STRESİ!
4 as oyuncunun üst üste gelen sakatlıkları teknik direktör Abdullah Avcı'nın oyun düzenini ve planlarını bozdu. Romanya yenilgisi sonrası Macaristan maçının öneminin bir kat daha artması ve mutlak surette kazanılması gerekliliği stresi artırmış durumda. Yaşanan sakatlıklardan sonra akıllara gelen bir de soru var. Milli Takım kadrosundan çıkarılan oyuncuların formasını giydikleri takımlarla bu hafta sonu oynanacak maçlara çıkıp çıkmayacakları

BURAK 3 HAFTA YOK
Sol kalça arka kas grubunda ikinci derece yırtık tespit edilen ve bu yırtık bölgesine kök hücre enjeksiyonu yapılan Burak Yılmaz'ın 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Galatasaray'da forma giydiği 8 maçta 6 gol atan Burak'ın yokluğu sarı-kırmızılıları zorlu maçlar öncesi düşündürüyor. Milli oyuncu takımının G.Birliği ve Cluj karşılaşmalarında oynayamayacak.

HAZIR OL NURİ
Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı yaşanan sakatlıklar nedeniyle kadroda mecburi revizyona gidecek. Bugüne kadar hiçbir maça aynı 11'le çıkmayan Avcı, Romanya maçında 80. dakikada oyuna aldığı Nuri'yi Macaristan karşısında ilk 11'de sahaya sürecek. Nuri ile bir toplantı yapan Avcı'nın yıldız oyuncuya, "Hazır ol" dediği öğrenildi. Gökhan Gönül'ün yerine ise Serdar Kurtuluş ya da Hamit ikilisinden birinin oynaması bekleniyor.


BİZE ULAŞIN