Bu sözler olay yaratacak!

Antalyaspor'da forma giyen Brezilyalı futbolcu Tita, eski teknik direktörü Aykut Kocaman ve F.Bahçe'den ayrılan Alex de Souza hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

TV8'de yayınlanan Telegol programından yayınlanan röportajda Tita, Aykut Kocaman'ın Brezilyalı takıntısı olduğunu, daha önce de bazı oyuncularla problem yaşadığını iddia etti.

"BREZİLYALI TAKINTISI VAR"
"Aykut hocayla anlaşan Brezilyalı bir arkadaşımı görmedim. Vederson, Jaba, Bilica gibi isimlerle de problem yaşadı. Kadroya alınmadık, neden olduğunu bilmiyorum ama problemlerimiz oldu. Daha çok Türk oyuncularla şakalaşırdı, onlarla sohbet ederdi.

Şu an Antalyaspor'da oynuyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Daha önce çalıştığım teknik direktörlerin hiçbiriyle problem yaşamadım. Yalnızca Aykut Kocaman'la sorun yaşadım."

"Alex'in durumu sıkıcı bir durum. Kişisel bir sebepten dolayı gönderilmesi kötü. 8 yıl kulübe böyle hizmet etmiş bir oyuncunun bu şekilde veda etmesi doğru değil. Alex'le ayrılığın ardından mesajlaştık. Önemli olan Alex'in kendisini mutlu hissetmesi. Tabi ki 8 yıldan sonra insan üzülüyor. Önemli olan Alex'in içinin rahat olması, Alex şu an gayet moralli.
BİZE ULAŞIN