"Macaristan maçı çok farklı olabilirdi"

A Milli Takım'ın Macaristan maçı kadrosundan sakat oldukları gerekçesiyle çıkarılan Galatasaraylı futbolcular Selçuk İnan ve Burak Yılmaz, yarın akşam Ankara'da oynanacak Gençlerbirliği karşılaşmasının 18 kişilik maç kadrosuna alındı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği Basın sözcüsü Hakan Kaynar, öncelikle her iki oyuncuya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hakan Kaynar, ''Sadece Burak ve Selçuk için değil, eğer ruh sağlığımız yerindeyse, birilerinin sağlığına kavuşmasından üzüntü duymamamız gerekir'' dedi.

Selçuk ve Burak'ın çok değerli oyuncular olduğunu belirten Kaynar, ''Salı akşamı onların eksikliğini milli takım olarak çok hissettik. Yarın oynamaları ya da oynamamaları Gençlerbirliği için önemli değil. En kısa sürede sakatlıklarının geçmesini dilerim. Keşke salı akşamı da oynayabilselerdi. O zaman Macaristan maçı çok farklı olabilirdi'' diye konuştu.

Gençlerbirliği'nde sakatlığı nedeniyle genç Artun'un bu maçta takımdaki yerini alamayacağını hatırlatan Kaynar, ''Artun'un en kısa sürede iyileşmesi için sağlık ekibi çalışıyor. Bizler tıp doktoru değiliz, oyuncuların bu tür durumlarda çektiği acıyı bilemeyiz. Her iki taraf da sakatlıktan bahsediyorsa, bu durumda kimse bir şey söyleyemez'' ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN