Sıkıntı var

Fenerbahçe, zorlu Bursa deplasmanında Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Joseph Yobo, Raul Meireles ve Orhan Şam'dan yoksun...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Joseph Yobo, Raul Meireles ve Orhan Şam'ı Bursaspor maçı kadrosuna almadı. Kocaman, önceki günkü idmanda takımla birlikte çalışan Mehmet'in yanı sıra Gökhan ile Yobo'yu da UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak AEL Limasol maçını düşünerek riske etmedi. Kocaman, eksikler nedeniyle defans ve orta saha kurgusunda zorunlu değişikliğe gidecek. Defansın sağında Bekir'in görev alması beklenirken, defansın ortasında Serdar ve Egemen'in oynayacağı öğrenildi. Serdar'ın uzun sakatlığı sonrası ilk kez forma giyecek olması ve Egemen ile birkaç idman dışında pek birlikte çalışmaması teknik heyeti düşündürüyor. Orta sahada Cristian ve Selçuk, orta alanın sağında Krasiç, solunda Caner, ileride ise Kuyt-Sow oynayacak.

Krizi fırsata çevirdi
Fenerbahçe'de birçok oyuncu sakatlıkları nedeniyle Bursaspor deplasmanında forma giyemeyecek olmanın hüznünü yaşarken, arkadaşlarının üzüntüsü Milos Krasic'in mutluluğu olabilir. Fiziksel olarak hazır olmadığı için teknik heyet tarafından bir süredir ilk 11'de düşünülmeyen Sırp oyuncunun, bugün Bursa'da ilk 11'de şans bulması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN