Larnaka alarmda

Fenerbahçe bugün Larnaka'ya ayak basacak. Rum polisi, 2006 ve 2008 yılında Trabzonspor'la oynanan maçlardaki güvenliğin aynısını uygulayacak!

Fenerbahçe AEL Limassol maçı için bugün 12.00'de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket edecek, özel bir uçakla Rodos üzerinden Larnaka'ya gidecek. Teknik Direktör Aykut Kocaman 19.30'da maçın oynanacağı GSP Stadı'nda basın toplantısı yapacak. İdman ise 20.00'de. Rum basını, polisin maçta güvenliği sağlamak için APOEL ve Anorthosis'in Trabzonspor ile 2006 ve 2008 yıllarında oynadığı maçlarda alınan önlemlerin aynısı olacağı belirtti ve özetle şunları yazdı:
GSP Stadı istakoza benzeyecek. Maç sabahı polise teslim edilecek ve tepeden tırnağa silahlı olacak.
Stat çevresine tak şeklinde detektörler yerleştirilecek, stat kapısına gidecek olanlar buralardan geçecek.
Stada ışıldak (fişek), çatapat ile diğer yanıcı ve tehlikeli maddeler, flaşlı fotoğraf makinesinin yanı sıra üzerinde siyasi, küfür içerikli veya diğer kışkırtıcı şeyler alınmayacak. .

13 maçta 11'e girdi
F.Bahçe adına bu sezon 14 maçta görev alan M.Topal, sahada kaldığı 1136 dakikada 2 gol bulurken, 13 maçta ilk 11'de maça başladı.

'Topal'lamadı
Kritik AEL Limassol karşılaşması öncesi Fenerbahçe'ye ikinci müjde Mehmet Topal'dan geldi... Önceki gün takımla çalışmalara başlayan Gökhan Gönül sonrası Mehmet Topal da dün idmanın tamamında yer aldı. Mehmet Topuz, Raul Meireles ve Joseph Yobo'nun tedavileri ise sürüyor.

BİZE ULAŞIN