Kartal'da çifte bayram

Başkan Orman ve yönetici Çebi, ceplerinden 5 milyon lirayı aşan ödeme yaptı, çalışanların alacakları sıfırlandı. Prim ve maç başı taksitlerinin bir bölümü de futbolcu hesaplarına yatırıldı

Perşembe 25.10.2012
ABONE OL
Beşiktaş'ta göreve geldiği günden bu yana ekonomik sorunlarla boğuşan Başkan Fikret Orman ve ekibi, Kurban Bayramı öncesi kulüp çalışanlarına ve futbolculara jest yaptı. Ellerinden geldiği kadarıyla mali sıkıntıları kulübün çalışanlarına ve futbolculara yansıtmamaya çalışan siyah beyazlı yönetim, yüklü bir miktarda ödeme gerçekleştirdi. Ödemede, maaşları geciken kulüp çalışanlarına öncelik verildi ve tüm alacakları temizlendi. Ayrıca pirm ve maç başı taksitlerinin bir bölümü futbolcuların hesaplarına yatırıldı. 5 milyon TL'yi aşan ödemeleri Başkan Fikret Orman ve yönetici Ahmet Nur Çebi'nin karşıladığı öğrenildi. Kurban Bayramı öncesi yaşanan bu gelişme özellikle çalışanları sevindirdi. Öte yandan Fikret Orman, bir mesaj yayınlayarak, siyah beyazlı camianın ve Türkiye'nin Kurban Bayramı'nı kutladı. .

Oğuzhan'a özel ilgi
Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba'nın son gözdesi Oğuzhan oldu. Aybaba'nın performansını ve Fernandes'le olan uyumunu beğendiği genç yıldızla idmanlarda özel olarak ilgilendiği öğrenildi. Oğuzhan'ın Trabzon maçının ardından, Kasımpaşa karşılaşmasında da ilk 11'de sahaya çıkması bekleniyor.