"Melo Fenerbahçe ile görüştü"

Fenerbahçe eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, bu sezon beklentilerin çok altında kalan Melo ile ilgili çok tartışılacak bir açıklama yaptı.

Galatasaray eski yöneticisi Fatih Gökşen'in, Alex'in 2007 yılında Galatasaray ile anlaşmasına rağmen transferin gerçekleşmediğini açıklamasının ardından büyük tartışma yaşanırken Hakan Bilal Kutlualp, "Eğer olay doğruysa Galatasaray etik davranmamış. Çünkü derbi öncesinde Alex ile görüşülmüş" derken Melo hakkında flaş bir açıklama yaptı.

Radyospor'a konuşan Kutlualp, "Oyuncu menajerlerine çok dikkat etmek gerekir. Alex'in 2007'de Galatasaray'a gitmesi yönünde yapılan görüşmeler menajerlerin oyunu olabilir. Bu sezon başında Melo'nun menajerleri Fenerbahçe ile görüştü. Melo'nun transferinde Fenerbahçe'yi kullanmak istediler. Galatasaray'a transferi zora girince oyuncuyu Fenerbahçe'ye vermek istediler. Fenerbahçe yönetimi, Galatasaray'ın transfer etmek istediğini ve görüştüğünü bildiği için Melo'yu almak istemediğini ifade ederek görüşmeleri bitirdi ve Melo ile ilgilenmiyoruz diye resmi siteden açıklama yaptı." dedi.

MELO NE DEMİŞTİ?

Brezilyalı futbolcu, Galatasaray'a transferi sürecinde defalarca Fenerbahçe'de kesinlikle oynamak istemediğini söylemişti. Melo, Galatasaray'a transfer olduktan sonra ise şu ifadeleri kullanmıştı:

"Ben Galatasaraylıyım, kesinlikle Fenerbahçe'de oynamayı düşünmem. Zaten geçen sezon yaşadıklarımızdan sonra bu mümkün de olmaz. Buradaki harika anılarım, arkadaşlıklarım ve oynadığım güzel futboldan sonra Fenerbahçe'de oynamam söz konusu olamaz."

BİZE ULAŞIN