Bitsin bu kabus!

Beşiktaş'ın teknik direktörü, ligde en son 4. haftada Elazığspor'u yendiklerini öğrencilerine hatırlattı ve "Kasımpaşa'yı mağlup edip kötü gidişe nokta koyalım, rahat nefes alalım" dedi

Süper Lig'de son galibiyetini 4'üncü haftada Elazığspor karşısında alan Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba takımını Kasımpaşa maçı öncesi uyardı. Aybaba, "Trabzon maçının ikinci yarısındaki gibi oynarsak kazanamayacağımız maç yok. Bu inancımızı ve tempomuzu koruyalım ve bunu 90 dakikaya yayalım. Kasımpaşa lige iyi başladı, etkili oyuncuları var. Biz kendimize bakalım, galip gelmemiz gerekiyor. Bu maç bizim için yeni bir başlangıç olabilir. Bir galibiyet birçok şeyi değiştirebilir. Bu maçı kazanıp kendimize ve camiamıza bir bayram hediyesi verelim. Dört maçtır kazanamıyoruz, bunu beşe maça çıkartıp bayramı taraftarımıza da kendimize de zehir etmeyelim" diye konuştu.

Şut çalışması yaptırdı
Öte yandan teknik direktör Samet Aybaba takıma iki gündür şut ve gol çalışması yaptırıyor. Ligde ilk 5 haftada 12 gol atan Beşiktaş son üç maçında ise sadece iki gol bulabildi. Özellikle son Trabzon maçında son vuruşlarda sıkıntı yaşayan siyah-beyazlı takıma teknik direktör Samet Aybaba iki gündür uzaktan şut ve gol organizasyonları çalıştırıyor.

BİZE ULAŞIN