Sevgi rahatsız etti

Alex, "Taraftarın bana gösterdiği ilgi bazı kişilerin canını sıktı. Benim için Kocaman daha ilk tartışmamızda bitmişti" şeklinde konuştu

Teknik direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı sorunlar nedeniyle başkan Aziz Yıldırım tarafından bileti kesilen Alex de Souza, sessizliğini bozdu. Ülkesine dönen ve Coritiba'ya imza atan Brezilyalı yıldız, TRT Spor'a konuştu. Kocaman konusunda, "Benim için daha ilk tartışmamızda bitmişti" ifadesini kullanan sambacı, "Futbol hayatımdaki büyük gerilimi Kocaman ile yaşadım. Kendisi ile yüz yüze bir tartışmaya girdik. İkimiz de birbirimize düşündüğümüz her şeyi söyledik. Aslında ilişkimiz o gün bitti" dedi.

HEYKELİMİN KAFASI KÜÇÜK
Alex, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hiçbir zaman Kocaman'a ait gol rekorunun peşinde olmadım. Ben işimi doğru yapmaya çalıştım. Bunu başardığımda zaten gerisi gelecekti. Taraftarın sevgisini sahaya aktarması bazen bazı insanları rahatsız ediyor. Bana karşı ilgileri inanılmazdı. Bu da bazılarını rahatsız etti. Havaalanında bile inanılmaz bir sevgi gösterisi vardı. Heykelime gelince... Vücudu benden büyük ama kafası küçük olabilir."
BİZE ULAŞIN