Bursaspor kaçan 3 puana yanıyor

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Beşiktaş karşılaşmasında oyuncularının yüreğini ortaya koyduğunu belirterek, "Ortada kaçan 3 puan var dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Bursaspor'un bu şekilde oynaması gerektiğini ifade eden Kamat, "İlk yarı maçı koparabilirdik. Ama kısmet değilmiş. Arkadaşlar yüreklerini ortaya koydu. Bursaspor'un bu şekilde oynaması gerekiyor. Böyle temsil edilmesi gerekiyor. Son dakikalarda kaçırdığımız pozisyonlar var. Oyuna ağırlımızı koyduk ama olmadı. Beraberliğe sevinmekte istemiyorum. Ortada kaçan 3 puan var. Böyle mücadeleyle daha iyi olacağız. Biraz sabır ve güven ile bunu en iyi şekilde başaracağız diye konuştu.

"FERHAT KENDİNİ BULMAYA BAŞLADI"
Ferhat'ın performansına da değinen Kamat, "Ferhat kendini yavaş yavaş bulmaya başladı. Hocası fırsat verdikçe elinden geleni yapmaya çalışıyor. Kendisini tebrik ediyorum. Canla, başla mücadele etti. İyi performans gösterdi. Bütün futbolcuları kutluyorum. İnşallah önümüzdeki haftalarda da böyle futbol oynarlar, kazanmak için mücadele ederler. Bizde daha iyi yerlerde oluruz şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN