Cadu konuştu: Güzel bir film

Cluj-G.Saray maçı için ortaya atılan şike iddialarında 320 bin Euro aldığı iddia edilen Portekizli Cadu: "Benim hiçbir endişem yok" dedi

Romanya'da ortaya atılan "Galatasaray, Cluj maçında şike yaptı" iddiasının başrolündeki isim Cadu konuştu. Portekizli futbolcu, ülkesinin basınına şu açıklamayı yaptı: "Benim hiçbir endişem yok. Son derece rahatım. Bu bir delinin uydurduğu güzel bir film. Bana söylediklerinde şaşırmadım çünkü bu tarz olaylar Romanya'da sürekli oluyor." Cadu,"320 bin Euro mu? Neyse, haberi uyduran gazeteye açtığım davada kazanacağım miktar bu olabilir" diyerek söylenenlerin tamamen hayal ürünü olduğunu dile getirdi. Portekiz oyuncunun son sözleri maça yönelik oldu: "Maç tamamen normaldi. Kaybettik çünkü Galatasaray bizden daha oynadı. Bu konu hakkında bir şüphem yok. Sadece kızgınım. İnsanlar beni tanıyor ve nasıl bir futbolcu olduğumu biliyor."

Ortaya atılan iddia neydi?
Önceki gün Sport.ro adlı sitede 17.00 sularında konuyla ilgili bilgiler şu şekilde verildi: Cluj kulübüne yakın bir kaynağın verdiği bilgiye göre maçtan önce takımın kaptanı Cadu'nun evine Türk bir işadamı vasıtasyıyla 320 bin euro transfer edildi. Cluj başkanı Iuliu Muresan'ın konu ile ilgili ilk sözleri "Ne oldu ben de bilmiyorum ama biz temiziz. Cadu ve bu kaynak ile yüzleşmek istiyorum" şeklinde oldu.

BİZE ULAŞIN