Fenerbahçe'de yedek kalmak da gururdur

"25 büyük futbolcunun olduğu bir yerdeyim. Yedek kalmak problem değil çünkü burası F.Bahçe. Hizmet vermeye hazır bekliyorum

Fenerbahçe 'nin en çok eleştirilen isimlerinden Selçuk Şahin, F.Bahçe gazetesine konuştu. Tecrübeli futbolcunun açıklamalarından satırbaşları şöyle: Herkes iyi olduğunda bazıları beklemek zorunda. Oynamadığı için ayrılan arkadaşlarımız da oldu ama ben gidip de mutlu olanını hiç görmedim. Ben her zaman kalıp savaşmayı seçtim. Çok iyi oyuncu olabilirsin ama takım dengesini bozacak disiplinsizlikler yaptığın zaman o takımda işin yoktur. Ben profesyonel yönü güçlü bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Herhalde hocalarım bunu görüyor ki 10 yıldır buradayım.

Taraftarımızın tepkisi üzüyor
Ligde yıllardır oynayan biri olarak bu ligi çok iyi biliyorum. Rakip taraftarın tepkisine alışığız ama kendi camianız, kendi taraftarınızdan bu tepkiyi görmek kolay bir şey değil. Hiçbir futbolcunun yaşamak istemeyeceği bir durum. 10 yılda bazen oldu bunlar ama keşke hiç tepki almasaydım. Fenerbahçe taraftarı bizim için çok büyük bir güç. Taraftarımız dopingimiz adeta. Kötü olduğumuzda destek olurlarsa kazanma şansımız artar.

Ali Sami Yen benim golümle yıkıldı
Selçuk Şahin, Fenerbahçe formasıyla geçirdiği 10 sezonda unutamadığı maçlar sorulduğunda Galatasaraylılar'ı kızdıracak bir hatırlatma yaptı Selçuk, "Şampiyon olduğumuz sezon gol attığım son Sivasspor maçını unutamıyorum ama benim için en önemlisi eski Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray'la oynadığımız son maçı benim attığım golle 1-0 yenmemizdi. Ali Sami Yen, son olarak benim attığım golle yıkıldı. Bu da benim açımdan güzel bir anı oldu" dedi. 2009-2010 sezonunun 27. haftasına denk gelen 28 Mart 2010'daki maçı F.Bahçe, Selçuk'un 70. dakikada 35 metreden attığı golle 1-0 kazanmıştı. O galibiyetten sonra, "Selçuk'un Ali Sami Yen'e gelmesine gerek yoktu, Kadıköy'den de vursa golü atardı" şeklinde espriler yapılmıştı.
BİZE ULAŞIN