Arena'da 'Hadise' var!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), (A) Milli Futbol Takımı'nın 89 yıllık tarihine 500. karşılaşma olarak geçecek Danimarka maçı öncesinde, geçmişte milli takımda görev alarak Türk futboluna katkı sağlamış isimleri onurlandıracak.

Türk Milli Takımı'nın Türk Telekom Arena'da 14 Kasım Çarşamba günü saat 21.00'de başlayacak tarihi karşılaşması, maç öncesi gerçekleştirilecek çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Geçmiş TFF başkanları, teknik direktörler ve (A) Milli Takım futbolcularının özel olarak davet edildiği karşılaşma öncesinde, 4 ayrı kategorideki futbol adamlarına, verdikleri hizmetler dolayısıyla plaket sunulacak.

Plaket merasiminde, (A) Milli Takım tarihinde iz bırakan futbolcular, unutulmaz başarılara imza atan teknik direktörler ve (A) Milli Takım formasını 50'nin üzerinde giyen oyunculara teşekkür edilecek.

Etkinlikler kapsamında, milli takımın unutulmaz başarılar elde ettiği karşılaşmaların özet görüntülerinin yanı sıra, plaket alan futbol adamlarının görüntülerinden oluşan kısa klipler de büyük ekranlar aracılığıyla statta bulunan sporseverlere izlettirilecek.

-Şarkıcı Hadise, maç öncesinde mini konser verecek-

Öte yandan şarkıcı Hadise, Danimarka maçı öncesinde mini konser verecek. TFF'den alınan bilgiye göre, Türkiye ile Çek Cumhuriyeti arasında ABD'nin New Jersey eyaletinde 22 Mayıs 2010 tarihinde oynanan hazırlık maçı seremonisinde İstiklal Marşı'nı okuyarak, (A) Milli Takım'a destek olan Hadise, tarihi karşılaşma öncesinde de bu anlamlı güne katkı sağlayacak ve beğenilen parçalarını seslendirecek.

Hadise, TFF'nin internet sitesine yaptığı açıklamada, ''Milli Takımımıza inancım ve desteğim sonsuz. 2010'da New Jersey'de Milli Takımımızın yanındaydım, 2 sene geçti ve şimdi 2012'de Milli Takımımızı 500. maçında tekrar desteklemekten çok gurur duyuyorum'' ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN