F.Bahçe taraftarı biletini kesti

Fenerbahçe'de Moussa Sow ve Dirk Kuyt'ın form durumu sarı-lacivertli takımın zorlu maçlardan galibiyetlerle ayrılmasını sağlarken; kulübede kalan Henri Bienvenu duruma isyan etti. Kamerunlu golcünün isyanı sonuç getirmezken; sarı-lacivertli taraftarlar, Bienvenu'nün takımdan ayrılma zamanının geldiğini belirtti.

twitter'da başlayan Alex de Souza krizinin ardından kaptanıyla yollarını ayıran Fenerbahçe'de 24 yaşındaki golcü Bienvenu de kadroya giremediği için teknik direktörü Aykut Kocaman'a yönelik sitemkar ifadeler kullandı.

Mikro blog sitesi twitter'da "Yaşım çok genç ve kendimi geliştirebilmem için oynamaya ihtiyacım var. Fenerbahçe taraftarlarını sevmeme rağmen ayrılma zamanı belki de geldi" sözlerinin ardından AEL Limassol ve Orduspor maçlarında yine süre bulamayan Bienvenu için taraftarlar 'takımdan gitsin' görüşünde birleşti.

Fenerbahçe taraftarının bir araya getiren Superfb.com'da düzenlenen ankette "Sizce Kamerunlu futbolcumuz Henri Bienvenu devre arasında takımdan gönderilmeli mi?" sorusuna cevap veren toplam 7665 kişinin 6814'ü "Evet" şıkkını seçti. 851 kişi ise "Hayır" seçeneğine oy kullanarak Bienvenu'nün takımda kalması gerektiğini dile getirdi.

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın çok fazla süre vermediği Henri Bienvenu'nün taraftarın da gözünden düşmesinin ardından devre arasında bir ayrılık olup olmayacağı merakla bekleniyor. (Sporx)

BİZE ULAŞIN