Fernandes ayrılmak istedi çünkü...

Futbolu bıraktıktan sonra bir daha TV'den bile maç izlemeyeceğini sürekli tekrarlayan Manuel Fernandes'in ülkesi Portekiz'de gayrimenkul ve özellikle sanat eserlerine karşı özel bir ilgisinin olduğu ortaya çıktı. Algarve bölgesinde ve Madeira adasında pek çok gayrimenkul yatırımı yapan ve Portekiz'in önemli ressamlarının tablolarını toplayan Fernandes'in, Beşiktaşlı yöneticilerle 3 ay önce bir araya geldiği ve bunları tek tek anlattığı belirlendi.

3 AYDIR PARASINI ALIYOR
Fernandes'in kendisiyle görüşen yöneticiler Ahmet Nur Çebi ve Tamer Kıran'a, "Ben İstanbul'da mutluyum, hiçbir sorunum da yok. Tek istediğim paramı almak. Çünkü yatırımlarım var. Ödemeleri gününde alamadığımda problemler yaşıyorum. Bana paramı günü gününe öderseniz, asla sorun çıkarmam. Siz de mutlu olursunuz ben de" dediği öğrenildi. Fernandes'in son 3 aydır prim ve maaşlarını günü gününe aldığı bildirildi.

iŞTE YATIRIM YAPTIĞI ADALAR
Portekiz açıklarındaki Algarve ve Madeira adalarında turizme yönelik yatırımlar yapan Fernandes, bu yüzden ödemelerde sorun yaşanmasını istemiyor.

Fernandes'in, Demirören yönetimi döneminde, bir gayrimenkul yatırımını zamanında ödemesini yapamadığı için kaybettiği ve o dönemde Beşiktaş'tan ayrılmak istediği ortaya çıktı.

BİZE ULAŞIN