F.Bahçe'ye de gol atacağım

Galatasaray ağlarını 8. kez havalandıran Mersin'in golcüsü Nobre yeni hedefini açıkladı: Fenerbahçe ve Beşiktaş'a da gol atacağım

G.saray'a kariyerindeki 8. golünü atıp Mersin İdman Yurdu'na bir puan kazandıran Nobre, Radyospor'a konuştu. Radyoya Türkçe röportaj veren Brezilya asıllı Nobre, büyük maçları sevdiğini belirterek, "Galatasaray'a 8. golümü attım ve mutluyum. Galatasaray'ın her futbolcusu çok iyiydi. Bu Galatasaray'a gol atmak çok zor" dedi. G.Saray'a attığı en güzel gol sorulan Nobre, "F.Bahçe'de oynarken Ali Sami Yen'de attığım ve 1-0 kazandığımız maçı unutamam. Benim için çok özel bir goldü" derken G.Saray'a sık sık gol atmasının sırrını da açıkladı: "Adam adama markaj yapılırsa çok zorlanıyorum ama alan savunmasında rahatım. Beşiktaş ve F.Bahçe'ye de gol atacağım. Ama G.Saray'a karşı daha başarılıyım."

KAZIM'IN DA TERCÜMANI VARDI!
Nobre, Türkçe'yi nasıl öğrendiği sorusuna yanıt verirken, Türk Milli Takımı ile ilgili de önemli açıklamalar yaptı: "Türkçe öğrenmek için okula gidiyorum, bir öğretmenim var. F.Bahçe ve Beşiktaş'ta oynarken Türkçe öğrenmeme gerek yoktu. Çünkü tercüman vardı. Aynı takımda aynı dili konuştuğum çok sayıda futbolcu vardı. Anadolu'da böyle değil. Mersin'e gelince bu olanaklardan uzak kaldım ve Türkçe öğrendim. Türkiye'de ilginç bir durum vardı. Colin Kazım, Türk Milli Takımı'nda oynarken tercüman kullanıyordu. Hiddink'in de bu takımın başındayken tercümanı vardı."

BİZE ULAŞIN