"Hedefimiz şampiyonluk"

Bursaspor'un genç yıldızı Serdar Aziz, sezon sonu hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Twente ile oynanan UEFA Avrupa Ligi Play-Off ilk maçında sakatlanan ve uzun süre takımdan ayrı kalan başarılı futbolcu, geçen hafta oynanan Beşiktaş maçında tekrar sahalara döndü. Takımının başarısı için ter döken yetenekli futbolcu, hedeflerini anlattı.

Sakatlık döneminin çok zor geçtiğini belirten Serdar, "Bu süreçte birçok şeyin kıymetini daha iyi anladım. Bu yüzden çok daha fazla çalışıyorum. Özel hayatıma daha çok dikkat ediyorum." diyerek şunları söyledi:

"Sakatlık dönemimin uzun sürmesi açıkçası edindiğim tecrübeler ile beni olgunlaştırdı. Daha fazla çalışarak ve sorumluluk alarak çok daha iyi bir Serdar Aziz izleteceğimi söyleyebilirim. Ligde maalesef şanssız sonuçlar aldık. Son oynadığımız Beşiktaş karşılaşmasındaki performansımızın üzerine katıp ve daha fazla savaşarak galibiyet serisi başlatmak istiyoruz."

KALAN ALTI MAÇIN DÖRDÜNÜ EVİMİZDE OYNAYACAĞIZ

Bu sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini dile getiren genç oyuncu, "İlk yarıda kalan 6 karşılaşmanın 4'ünü taraftarlarımızın önünde oynayacağız. Galibiyet serisi başlatmamız için bu avantajı iyi kullanmamız gerekiyor. Biz zirve takımıyız ve orada sürekli olmak zorundayız. Hedefimizden sapma olmadı. Yine zirvede olmak istiyoruz. Sezon sonunda ilk 4 arasında yer alırız ama hedefimiz kesinlikle şampiyonluk." diye konuştu.


BİZE ULAŞIN