Yıldırım: Herkese kapak olsun

Ordu maçı sonrası Kocaman'la bir araya gelen Başkan Yıldırım, "Bu takımı çok eleştirdiler. Alex, Alex dediler... Ama her geçen gün daha iyi oynuyoruz. Bu bazılarına kapak olsun" dedi

Pazar gecesi Orduspor'u Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 2-1 yenerek bu sezon ilk kez 3 resmi maçı üst üste kazanmayı başaran Fenerbahçe'de kazanılan puanlardan çok sakat futbolcuların iyileşmesinin de etkisiyle ortaya konan pozitif futbolun mutluluğu yaşanıyor. Bu durum kuşkusuz en çok Başkan Aziz Yıldırım'ı mutlu etmiş durumda.

BULUŞTULAR!
Karşılaşmanın ardından teknik direktör Aykut Kocaman ile bir araya geldiği öğrenilen Başkan Yıldırım'ın, Kocaman'a motive edici sözler sarfettiği ve her zaman arkasında olduğunu bir kere daha ifade ettiği belirtiliyor.

ŞİMDİ KONUŞSUNLAR

Başkan AzizYıldırım'ın Kocaman'a, "Daha bir kaç hafta öncesine kadar herkes bu takımın üzerine geliyordu. Alex'siz bu takımın ne yapacağı konuşuluyordu. İşte sonuç ortada. Takım her geçen gün daha iyi futbol oynuyor ve sistemini oturtuyor. Bundan rahatsız olanlar da var ama bu durum bu kulübü acımasızca eleştirenlere kapak olsun" ifadesini kullandığı öğrenildi. Bu arada Fenerbahçe'nin istatistiklere göre Alex'in yokluğunu beklendiği kadar hissetmediği de ortaya çıktı.

FENERBAHÇE ALEX'İ FAZLA ARAMADI!
Sarı-Lacivertli ekip, Alex'in ayrılmasından sonra ligde ve Avrupa'da oynadığı 8 resmi maçın 6'sını kazanmayı başardı. 1'inde berabere kalınırken tek mağlubiyet MP Antalyaspor maçında alındı.

BİZE ULAŞIN