Fatih Terim'le ilgili şok iddia

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, Fatih Terim'le ilgili şok iddia ortaya attı. Başkan Kahramanlı, Mersin İdmanyurdu-Galatasaray maçının ardından basın toplantısında kendisine soru sormak isteyen gence tepki göstermesiyle ilgili, "Bildiğimiz kadarıyla bu arkadaşımız, basın toplantısına Fatih hocayla beraber girdi. İstanbul'dan da Fatih hocayı tanıyan birisi" dedi.

İŞTE FATİH TERİM'İN ÇILDIRDIĞI VE ÇOK TARTIŞILACAK "O HAREKETİ" YAPTIĞI ANLAR!Mersin İdmanyurdu yönetiminden teknik direktör Fatih Terim'e olan tepki dinmiyor.

Öğlen saatlerinde, Akdeniz temsilcisinin Basın Sözcüsü Celal Ata, pazar günü 1-1 sona eren maçtan sonra Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim'in açıklamasını şiddetle kınadıklarını belirterek "Maçın sonucu Fatih Terim'i rahatsız ederek ruh halini bozdu" dedi.

Akşam ise bu kez Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, Fatih Terim'le ilgili şok iddia ortaya attı.

Başkan Kahramanlı, Mersin İdmanyurdu-Galatasaray maçının ardından basın toplantısında kendisine soru sormak isteyen gence tepki göstermesiyle ilgili, "Bildiğimiz kadarıyla bu arkadaşımız, basın toplantısına Fatih hocayla beraber girdi. İstanbul'dan da Fatih hocayı tanıyan birisi" dedi.

Kahramanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mersin'deki maçın ardından Terim'in, basın toplantısındaki çıkışının yanlış olduğunu savundu.

"O kişi basın toplantısına Fatih hocayla beraber girdi"

4 senedir kulüp başkanlığı yaptığını vurgulayan Kahramanlı, şöyle devam etti: "Sahamızın içerisinde ve dışarısında bugüne kadar taşkınlık olmadı. Misafirlerimizle, temsilcilerimizle, hiç karşı karşıya gelmedik. Galatasaray maçının ardından yaşanan olaylarda emniyet zaafı olduğuna kesinlikle inanmıyoruz. Bildiğimiz kadarıyla bu arkadaşımız, basın toplantısına Fatih hocayla beraber girdi. İstanbul'dan da Fatih hocayı tanıyan birisi. Konuşarak oraya kadar geliyor 'sen kimsin' diye sormuyor. Arkadaş içeri geliyor, soru sorunca 'siz kimsiniz' diyor. Buna tepki göstermiş, bu tepkiyi biz hak etmiyoruz. Bu tepkiyi Fatih hocaya yakıştırmıyoruz. Emniyet 4 yıl boyunca saha içerisinde bizim taraftarımıza müdahalede bulunmadı. Ama Galatasaray taraftarı olay çıkarttı. Bir taraftan diğer tarafa geçmeye çalıştılar, küfür ettiler, bağırdılar, çağırdılar. Emniyet güçleri de müdahale etti. Puan kaybetmek bu kadar ağır gelmemeli. Kimin kimi ne zaman yeneceği belli olmaz. Herkes, herkesi yenebilir, buna katlanmalısınız. 2 puanı kaybeden biziz. Hakem o hakareti size yapsaydı, yer yerinden oynardı, ama biz her şeye rağmen benliğimizden bir şey demedik."

Galatasaray karşısında önemli bir sınav verdiklerini ifade eden Kahramanlı, şunları kaydetti: "Türkiye'nin gözü o maçtaydı. Sezon başlangıcı bizim için iyi geçmedi. 11 haftada 1 galibiyetimiz 6 beraberliğimiz var. İnançla kendimize güvenerek, maçı alacağımıza inanarak, Galatasaray maçına çıktık. Saha içerisinde iyi bir takım olduk. Sorumluluklarımızı yerine getirerek oynadık. Hakem maçı iyi yönetmiş olsaydı, sonuç daha farklı olurdu. Galatasaray gibi bir takımdan puan almak bizim için çok önemli. Birileri, galibiyet hakkımızı yedi. 90 dakika boyunca mücadele eden futbolcularımızın hakkını birisi alıp, başka birine veriyorsa biz hakkımızı helal etmiyoruz."


BİZE ULAŞIN