Alper'i satmıyoruz

Eskişehir Başkanı Ünal, futbolcularına G.Saray ve Trabzon'un talip olduğunu belirterek, "Şu an için satılık oyuncumuz yok" diye konuştu

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Alper Potuk için Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin resmi teklifte bulunduğunu, fakat şu an satılık futbolcularının olmadığını söyledi. Halil Ünal, "Galatasaray'ın Alper'le ilgilendiği doğrudur. Herhangi bir oyuncu satma düşüncesinde değiliz. Galatasaray'la zamanı geldiğinde oturur görüşürüz. Trabzonspor da Alper'le ilgileniyor. Ancak bunlar transfer dönemi olduğunda görüşülür. Şu an satılık oyuncumuz yok" diye konuştu." Halil Ünal, sahalarında Fenerbahçe ile oynayacakları maça üç puan için çıkacaklarını da sözlerine ekledi.


Karabük'le ManU provası!..
G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig'de Karabük ile oynayacakları maçın, M.United karşılaşmasının ciddi bir provası olacağını söyledi. Terim, "Karabük önemli bir rakip. Dileğimiz 3 puan kazanmak. Rakibimizin yeni hocası Mesut Bakkal'a başarılar diliyorum. Seyircimizin önünde oynamayalı epey oldu. İyi futbolla kazanmak temennim" dedi.

BİZE ULAŞIN