"Yönetimde fikir ayrılıkları var"

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacakları Manchester United maçıyla ilgili, "Manchester maçı bizim için çok önemli. Ben en az bir beraberlik bekliyorum" dedi.

Refik Arkan, zorlu Manchester Unidet maçıyla ilgili, "Manchester maçı bizim için çok önemli. Ben en az bir beraberlik bekliyorum. Bunu gerçekten içten söylüyorum. Galip geleceğimizi umuyorum. Şanssız olursak berabere kalırız diye düşünüyorum" diye konuştu.

"YÖNETİM İÇİNDE FİKİR AYRILIKLARI VAR DİYEBİLİRSİNİZ"
'Yönetim içerisinde çatlak var' sözünün doğru olmadığını belirten Arkan, "Yönetim içinde fikir ayrılıkları var diyebilirsiniz. Elbette her konuda hepimiz aynı düşünce içinde olmayız. Bunları tartışacağız, konuşacağız. Galatasaray menfaatleri neyi gerektiriyorsa ona göre karar vereceğiz. Çatıların kapanıp kapanmama meselesi. Elbette bunu aramızda konuşacağız. Belki bazı arkadaşlar, 'kapanmasın' diyecek, bazıları, 'Kapansın' diyecek. Onların da bunu neden dediklerini dinleyeceğiz, tartışacağız. Sonra menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa hepsini masaya yatıracağız. Tartışmadan, konuşmadan bu iş nasıl olacak. Her yerde bunun böyle olması lazım. Eğer tartışmıyorsak tehlike daha büyük. Esas bunu sorgulamanız lazım" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN