''İstatistikler Pendik diyor''

Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda Fenerbahçe'nin Pendikspor ile eşleşmesini değerlendiren Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, ''İstatistikler Pendik diyor'' ifadesini kullandı.

Pendik Belediyesi'nden yapılan açıklamada, eşleşmeyi değerlendiren Şahin'in ''Fenerbahçe ülkemizin güzide takımlarından birisi. En klasik ifadeyle istatistikler Pendikspor diyor. Geçmişteki tecrübe ortada. Ümit ediyorum ki iyi bir maç olacak'' dediği bildirildi.

Pendikspor'un bu yıl başarılı maçlar oynadığını vurgulayan Şahin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''Bir önceki turda Sanica Boru Elazığspor'u eledik. Süper Lig takımını elediğimiz için herhalde Fenerbahçe bu sefer işi daha ciddiye alacaktır. Pendikspor ikinci ligde olmasına rağmen Akademi Lig'de de mücadele eden alt yapısı kuvvetli bir takım. Pendikspor geçmişte tesadüfen Fenerbahçe'yi yenmedi. Biz Fenerbahçe ile sadece o maçla sınır olmayan hem alt yapı takımlarımızın mücadelelerinde, hem de antrenman maçlarından fena olmayan skorlar aldık. Fenerbahçe'nin büyüklüğüne söyleyecek lafım yok, ama bazı takımların bazı takımlara şansı tutmuyor. Pendikspor'un da şansının tuttuğu takım Fenerbahçe.''
BİZE ULAŞIN