Ben G.Saray'a bağlıyım

"Yönetim sözleşme uzatmak ister mi bilmiyorum ama ömrüm yettiği sürece burada olmak istiyorum" diyen Terim, "CEO'ya mı, başkana mı bağlı" tartışmasına ise "Ben Galatasaray'a bağlıyım" sözleri ile nokta koydu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Karabükspor maçı sonrası GS TV'de Ali Kırca ve Hasan Cemal'in sorularını yanıtlarken, çarpıcı açıklamalar imza attı: "Bu yönetim sözleşmemi uzatmak ister mi bilmiyorum ama ben ömrüm yettiği sürece burada olmak istiyorum" diyen tecrübeli teknik adam, 'Fatih Terim, CEO'ya mı, başkana mı' bağlı tartışmasına ise şu sözlerle nokta koydu: "Başkan Ünal Aysal'la hiçbir problemim yok. Kime bağlı, neye bağlı durumları oldu. Ben Galatasaray'a bağlıyım. Galatasaray'la yaşıyorum, Galatasaray'ı yaşıyorum."

EGOLAR ASKIYA ASILMALI!
3 Temmuz süreci çok zorlu bir süreçti. Hiç kimsenin mutsuzluğu mutluluğumuz olamaz dedim. Aynı fikirdeyim. Geçen yıl çok önemli badireler atlattık. Kendi yöneticimizle olan polemikler dahil çok şeyle savaştık. Bazı yöneticilerimiz içeri girerken egolarını askıya asmadı. Geçen yıl zaman zaman çok kırıldım.

ÇİLEK FLORYA'DAN ÇIKAR!
Aslan yolunda küçük aslanların tamir edilmesi gerekiyor. Florya'da nakış gibi ördüğümüz bir çalışmamız var. Geçen sene daha fazla transferde isabet vardı. Bu sene onu yakalayamadık. Sadece çileğe konsantre olarak pastanın kremasına, kekine ihanet etmeyelim. Çileği Florya'da yetiştirmek istiyoruz. Sezon başı Alper Potuk ve Quaresma'yı istedik, şimdi böyle bir tasarrufumuz yok sadece Kerim Frei'da ısrarcıyız.

YAPSAM 'YAPTIM' DERDİM
Mersin'de konuşulan hareketi yapsam, yaptım derdim. Çok enteresan, işin özünü atladık, görmek istedikleri şekilde çevirmek için uğraştılar. Sahte bir gazeteci kimliğiyle dolaşan birine ses yok. Oradan bir parça koparma derdi var. Yanlış bir tepki olsaydı 40-50 basın mensubu beni orada ayıplardı.

KULAK ÇEKTİ!
Terim bazı öğrencilerine de sert çıktı.
Engin'e: 11 maç ceza sonrası Engin'e çok ağır şeyler söyledim. Galatasaraylı oyuncunun sigarayla görünmesi hoş değil. Bunu da konuşacağız.
Melo'ya: Galatasaray kimseye güzel dans ediyor diye bu kadar çok para vermez.
Amrabat'a: Pas oyunu oynayamıyor. Öğreneceği çok şey var.
Semih'e: Hem fiziğinde düşme oldu hem de sakatlık yaşadı. Manchester maçında en büyük kozumuz olmasını bekliyorum.

BİZE ULAŞIN