'İyiyim' dedi kaleyi aldı

Ameliyat bile olmadan kaleye geçip yeterince fedakarlık yaptın" diyen Kocaman'a, "İyiyim, oynayacağım" karşılığını veren Volkan formayı kaptı

ORDUSPOR maçında sağ üst ön adelesinde kısmi yırtık oluşan ve bu nedenle A Mili Takım'ın Danimarka ile yaptığı özel maçta forma giyemeyen Volkan Demirel, Fenerbahçe'nin Eskişehir maçında kalede olacak. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın bir görüşme yapıp, "Yeterince fedakarlık yaptın. Omzun çıktı ameliyat olmadan takıma döndün. 3 kulvarda mücadele ediyoruz. Daha çok maçımız olacak. Bu hafta dinlen" dediği Volkan hocasına "İyiyim" garantisi verip görevi aldı.

Volkan'a sevgi seli
Fenerbahçe'nin dün Eskişehir'e inişinde sarı-lacivertli taraftarlar en büyük ilgiyi kaptanları Volkan Demirel'e gösterdi. Volkan, "Bu sevgi beni iyileştiriyor" dedi.

Krasic yok Semih kadroda
Teknik Direktör Aykut Kocaman, formsuz Milos Krasic'i Eskişehir'e götürmedi. Eşinin twitter'dan attığı mesaj üzerine Akhisar ve Orduspor maçlarının 18 kişilik kadrosuna giremeyen Semih Şentürk ise kafilede yer aldı. Tüm deplasmanlara giden asbaşkan Ali Yıldırım, İstanbul'da kalırken taraftarlar Eskişehir'de takıma büyük ilgi gösterdi.

BİZE ULAŞIN