Terim, Kerim Frei'yi istiyor ama...

İngiltere Premier League ekiplerinden Fulham ile sözleşmesi bulunan ve Cardiff City'de kiralık olarak forma giyen A Milli Futbolcu Kerim Frei ile ilgili çıkan transfer dedikoduları İngiltere'ye kadar uzandı.

Londra'da yayın yapan ve Fulham'a yakınlığı ile tanınan 'Fulham Chronicle' gazetesi Kerim Frei'nin adının Galatasaray ile anılmasına değindi.

Haberde 18 yaşındaki kanat oyuncusu için sarı-kırmızılı ekibin Ocak yında bir girişimde bulunacağı yazılırken konuyla ilgili Fulham teknik direktörü Martin Jol'a sorular yöneltildi. Hollandalı teknik adamın cevabı ise çok net oldu: "Hayır."

Fulham patronu Kerim için Galatasaray ile herhangi bir görüşme yapmadıklarını vurgularken oyuncularını satmak gibi bir planları olmadığını ifade etti. İngiliz haberde kulübü ile 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kerim'in uzun bir süre daha Ada'da kalacağını yazdı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim GS TV'ye yaptığı açıklamada Kerim Frei'nin takip ettikleri ve istedikleri bir oyuncu olduğunu söylemişti.

Sporx
BİZE ULAŞIN