Kaybedebiliriz ama korkmayız

Terim, M. United maçında galibiyet parolası ile mücadele edeceklerini söyledi ve ekledi: Kazanamayabiliriz ancak coşkumuz sahada olacak

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Machester United maçının atmosferinin çok farklı olacağını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Karabük yenilgisi sonrası futbolcularımla konuşmadım. Kendilerini dinlemelerin istedim. Onlar da her şeyin farkında" ifadelerini kullandı. "Manchester maçında en büyük kozumuz Semih" ifadesini kullananan Terim şöyle devam etti: "Riera'yı da dinlendirdim. Melo ve Yekta konusunda henüz karar vermedim. Taraftarlarımızın fedakarlığını bildiğim için daha fazlasını istiyorum. Onlar bizim sahada yapamadıklarımızı başarabilirler. Kazanamayabiliriz ama Manchester maçında coşkumuz sahada olacak."

Devler liginin telafisi yok
Manchester United'a yenilirsek 4 puanda kalırız. Braga'yı yenersek 7'yle tur atlar mıyız, atlarız. Sahada korkmadan mücadele edeceğiz. Karabükspor yenilgisini telafi edebiliriz. Ama Şampiyonlar Ligi'nin telafisi yok. Taktiğimizi ve gücümüzü rakibe kabul ettirmeye çalışacağız. Galatasaray yenilebilir ancak bazı reflekslerini kaybedemez. Galatasaray'ın bir Avrupa refleksi var. Bunu Cluj maçında gösterdik, yine göstereceğiz. Manchester karşısında kazanmak için elimizden geleni yapacağız."

Belki benim de hatam var
Fatih Terim, Karabük yenilgisi ve kötü futbolla ilgili olarak da " Çok maç oynamamız bizi örseledi. Ben bahane olarak görmüyorum bunu ama 14 futbolcu verdik milli takımlara, bu oyuncular yeni geldi. Diğer oyuncularımı daha fazla kullanmalıydım; belki benim de hatam var. Ayrıca Ujfalisi'nin eksikliğini fazlasıyla hissediyoruz. Ben imza atarken tüm kupaları alacağız diye söz vermedim. Sadece Galatasaraylılar'ın gurur duyacağız bir takım oluşataracağız dedik. Büyük takımların başına böyle mağlubiyetler gelebilir."

BİZE ULAŞIN