Aydınus düdüğünü asacak mı?

Spor Toto Süper Lig'de Eskişehirspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmanın yankıları sürüyor! Caner Erkin'in karşılaşmanın 26. dakikasında kırmızı kart görmesiyle tırmanan gerilim Veysel Sarı'nın yaptığı açıklamalar ile yeni bir boyut kazandı.

Veysel Sarı'nın "Caner Erkin küfür etmedi" açıklamasını yapmasından sonra Caner'in cezasının iptal edilip edilmeyeceği yönündeki soruları gündemi meşgul etmeye başlarken; sarı-lacivertli futbolcunun cezasının iptalinin mümkün olmadığı hakem camiasının kulislerinde konuşulmaya başlandı.

Sarı-lacivertli kulübün eski yöneticilerinden olan Murat Özaydınlı, Fırat Aydınus'un düdüğünü asması gerektiğini dile getirirken; taraftarların büyük bir kısmı da Özaydınlı ile aynı görüşte birleşti.

Fırat Aydınus'un hakemliği bırakması gerektiği görüşünü dile getiren sarı-lacivertli taraftarlara üstü kapalı ilk mesaj Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'den geldi.

TV8'nin sorularını yanıtlayan ve cevapları ekranda yayınlanan Demirören'in, "Fırat Aydınus ile ilgili ne gerekiyorsa o yapılacak. Şu anda hiçbir şey söyleyemem. MHK başkanımız Zekeriya Alp ile konuştum ve kendisi gerekli değerlendirmeleri yapıp bana geri dönecek. Değerlendirmemizi yaparız ve dinlendirilmesi gerekiyorsa dinlendiririz. Başka bir şey olmaz, ne yani hakemliğini mi bitireceğiz" dediği belirtildi.

BİZE ULAŞIN