Q7 Galatasaray'a gidemez Webo gelebilir

Beşiktaş yöneticisi Kıran, Quaresma'yı G.Saray'a vermelerinin söz konusu olamayacağını söylerken Webo için görüşmelere başladıklarını açıkladı

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Kanaltürk'te Quaresma'nın Galatasaray'ın gündemine gelmesiyle ilgili açıklamalar yaptı. Kıran, "Quaresma'nın Galatasaray'a transferi konusunda yönetimin düşüncesi negatif. Devre arasında başka kulüple anlaşırsa yurt dışına veya Türkiye'den başka bir kulübe gidebilir ancak Galatasaray'a transferi sözkonusu olamaz" dedi. Kıran, Quaresma'nın ülkesinde yaşadığı olaylarla ilgili olarak da, "Adli süreç işliyor. Bize bir şeye ihtiyacı olmadığını ve tekrar Lizbon'a gitmesi gerekeceğini söyledi" yorumunu yaptı. Kıran, İstanbul Belediye'de oynayan Webo için görüşmeler yaptıklarını da ifade etti.

BAŞKAN HEP TAKIMLA
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, basketbol takımından sonra futbol takımını da yalnız bırakmadı. Hafta içinde Beşiktaş basketbol takımının Euroleague'deki maçını salonda izleyen Orman da dün de Antalya'da maçı izlemek için protokol tribündeydi. Orman ziyaret ettiği spor üreticisi Bluewex firmasıyla da sponsorluk için görüştü.

BİZE ULAŞIN