Fırat Aydınus'a polis koruması

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın akşam Arsenal-Montpellier maçını yönetecek olan FIFA kokartlı hakem Fırat Aydınus, bugün Londra'ya gitti.
Eskişehirspor-Fenerbahçe maçının ardından büyük eleştirilere hedef olan Aydınus'a Atatürk Havalimanı'nda 4 polis eşlik etti.

Arsenal Stadium'da oynanacak maçı yönetmek üzere bugün öğle saatlerinde Britisih Havayolları'na ait uçakla Londra'ya giden Fırat Aydınus ve yardımcı hakemler için, Atatürk Havalimanı'nda geniş güvenlik önlemi alındı. Yardımcı hakemlerden ayrı olarak havalimanına gelen Fırat Aydınus, basın mensuplarına görüntü vermemek için büyük çaba harcadı. Pasaport kontrolünden itibaren kendisine 4 polisin eşlik ettiği Aydınus, kontrolden hızlı bir şekilde ayrılarak Dış Hatlar Gidiş Terminali'ndeki emniyet amirliği odasında uçak saatini bekledi. Uçak saati yaklaştığında, önce yardımcı hakemler Mete Kalkavan, Tolga Özkalfa, Cem Satman, Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu, polis eşliğinde uçak kapısına gitti. Ardından Fırat Aydınus da 4 polis koruması eşliğinde uçağa doğru ilerledi.

Morali bir hayli bozuk olduğu görülen Aydınus, uçağın körüğüne kadar kendilerine eşlik polislere teşekkür ettikten sonra, uçağa bindi.
BİZE ULAŞIN