"Şota ile çalışmak büyük şans"

Kasımpaşa'nın sezon başında Fenerbahçe'den transfer ettiği yıldız futbolcu Özer Hurmacı, Şota ile çalışmalarının kendileri için büyük şans olduğunu söyledi.

Kasımpaşa'ya geldiği ilk sezonda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Özer Hurmacı açıklamalarda bulundu. Orduspor maçının zorlu geçeceğine belirten başarılı futbolcu, "Orduspor kaliteli bir ekip. Zorlu bir maça çıkacağız. Biz de 3 haftadır kendi sahamızda galip gelemiyoruz bunu da bu maçla birlikte kırmak istiyoruz. Motivasyon ve moralimiz yüksek. Bunu Orduspor maçına taşıyıp bu hafta da 3 puan ile ayrılmak istiyoruz" dedi.

Hurmacı, iyi bir takım oyuncusu olduğunu ifade ederek, "Ben her zaman iyi bir takım oyuncusu olduğumu düşünüyorum. Takım olarak başarılı olduğumuz taktirde de birçok futbolcumuzla birlikte ben de başarılı gözükeceğim. İnşallah, takım halinde daha iyi ve daha başarılı oluruz diye konuştu.

"ŞOTA İLE ÇALIŞMAMIZ BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS"
Özer Hurmacı, teknik direktör Şota Arveladze ile çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğuna dikkat çekerek, "Şota ile çalışmamız bizim için büyük bir şans. O, farklı liglerde gol kralı olmuş bir futbolcu. Onun biz öğreteceklerini iyi alırsak bizim için büyük bir şans. İleride bunlardan faydalanabiliriz" şeklinde konuştu.

Takım olarak hedeflerinin üst sıralardan kopmamak olduğunu anlatan Hurmacı, "Zaten maç maç düşündüğünüz zaman başarı kendiliğinden geliyor. Takım olarak hedefimiz üst sıralardan kopmamayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN