Ünal Aysal'dan G.Saray açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi H Grubu son maçında Braga'yı yenip gruptan çıkacağına tüm kalbiyle inandığını söyledi.

Radyospor'a konuşan Aysal, ''Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseriz, Braga'yı Portekiz'de yeneriz. Diğer maçı düşünmeyiz. Bu dakikadan sonra aksini düşünmem" dedi.


Terim isterse transfer olacak

Aysal, "Gruptan çıkılması durumunda transfer yapılacak mı?" sorusuna ise "Galatasaray gruptan çıkar ve hoca isterse transfer yapilacak" yanıtını verdi.

Son iki maç bizi umutlandırdı

Şampiyonlar Ligi'ni Galatasaray'ın temel hedef olduğunu dile getiren Aysal, "Grup maçlarına iyi başlayamadık, fakat son maçlar, Cluj ve Mahchester United galibiyetleri tabii ki bizi istikbale dönük olarak umutlandırdı" dedi.

Hedef ilk 8

Başkan Aysal, Avrupa Ligi'ne gitme seçeneği için ise "Hedefimiz UEFA degil, Şampiyonlar Ligi'nde ilk 8 e kadar mumkunse ilerleyebilmek.

Bu yil bizim icin fazla beklentiye sokmuyor ancak gelecek yillarin basari grafiginin ilk etapi olarak algılanmalı. Hiç bir sekilde gruptan çıktıktan sonrası bir basarısızlık olarak vasıflandırılmamalı. Bu sadece Avrupadaki uzun yolculugumuzun ilk adımları olarak görulmeli" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN