Rıdvan Dilmen isim verdi

Sarı-Lacivertliler'de Cristian'ın ofansif olarak yetersiz kalışı nedeniyle orta sahaya takviye yapma düşüncesi ağırlık kazanırken, Rıdvan Dilmen adres olarak Diego'yu gösterdi. NTV Spor'da maçı değerlendiren Dilmen, yakın arkadaşı Aykut Kocaman'ın da bir süredir transferini düşündüğü Wolfsburg'un Brezilyalı 10 numarasının alınmasının çok akılcı olacağını söyledi.

Habertürk'ün haberine göre; Dilmen, "UEFA'ya almayacaklar dedikleri F.Bahçe, UEFA'yı almaya aday. F.Bahçe'ye Alex ile Cristian'ın karışımı bir orta saha oyuncusu lazım. Diego gibi gelip orta sahadan topa alacak tecrübeli bir oyuncu gerek. Bence sağda solda bir oyuncu aramadan Diego'ya gidilmeli. Tek eksik bu gibi gözüküyor. Cristian'ı arkaya da çekip kullanabilirsiniz" dedi.

YILDIRIM HAREKAT
Bu arada "UEFA'da şampiyonluk" şarkıları F.Bahçe yönetimini de heyecanlandırdı. Başkan Aziz Yıldırım'ın, Kocaman'ın daha önce istediği Diego'nun transferinin bitirilmesi için düğmeye bastığı öğrenildi. Wolfsburg'un Avrupa kupalarında yer almaması nedeniyle Diego'nun 2. turda oynaması yönünde bir önünde engel bulunmuyor.

BİZE ULAŞIN