4-1 kere maşallah

Aykut'un golüyle geriye düşen F.Bahçe, Sow, Meireles, Kuyt ve Sezer'le coşup zirvedeki G.Saray'ın ensesine yapıştı

MAÇIN GOLLERİ
Dakika 20... Sol çaprazdan kullanılan serbest vuruşta topla altıpasta buluşan Aykut düzgün bir vuruşla Gençlerbirliği'ni öne geçirdi: 1-0... Bu gol Fenerbahçe için tam anlamıyla şoktu. Dakika 44... Kuyt, orta alandan kaptığı topu hızla ilerleyerek sağ çaprazda Sow ile buluşturdu. Senegalli akıl dolu bir aşırtmayla beraberliği sağladı: 1-1 Dakika 63... Sezer'in düşmesiyle kazanılan faulü Sow çabuk kullandı. Meireles topu alıp 18'e kadar sürdü ve tam köşeye vurdu: 2-1 Dakika 73... Cristian sol taraftan bindirdi ve pasını penaltı noktasına çıkardı. Kuyt, sağıyla düzeltip soluyla vurdu. İki diğere çarpan top sonunda içeri girmeye karar verdi: 3-1 Dakika 78... Soldan bu kez Kuyt ile verkaça giren Hasan Ali bindirdi. Hasan, geriden gelen Sezer'i gördü. Sezer sağ ayak dışıyla köşeye bıraktı: 4-1.

MAÇIN KRİTİK ANI
Fenerbahçe taraftarının tepkisini görse de Yunus Yıldırım sarı-lacivertliler adına belki de en önemli anın adamıydı. 44'te orta alanda Meireles düşürüldü. Kuyt'ın topu aldığını gören Yıldırım, avantaja bıraktı ve Sow ile Fenerbahçe devreye girmeden beraberliğe sağlayarak rahatladı.MAÇIN ADAMI
Haftalardır süren yüksek performansıyla alkış alan Moussa Sow'ın tavan yaptığı maçtı... Takımına beraberliği getiren golün yanı sıra, ileri top taşıyan pozisyona giren, kaçırsa da her daim büyük tehlike olduğunu rakibe hissettiren isimdi. Şükrü Saracoğlu tribünleri de oyundan çıkarken Senegalli yıldızın hakkını alkışlarla verdi.

BİZE ULAŞIN