Cris, Bilica gibi sahayı kazdı!

Penaltıyı kaçıran Elazığsporlu Göksu, G.Saraylı Cris'in Bilica'nın Beşiktaş derbisinde yaptığı gibi, penaltı noktasını kazdığını iddia etti

Felipe Melo kurtardığı penaltıyla Galatasaray taraftarının gönlünü bir kez daha fethederken; penaltıyı kaçıran Elazığsporlu Göksu, "Cris, Bilica gibi penaltı noktasını kazdı" diyerek G.Saray'ın Brezilyalı stoperini suçladı. Takım kaptanı Bilica'nın Fenerbahçe forması giyerken Beşiktaş derbisinde penaltı noktasını krampon darbeleriyle kazdığını hatırlatan Göksu, Cris'in de atış öncesinde vatandaşı gibi beyaz noktayı kazdığını iddia etti. Göksu kaçırdığı penaltıyı ise şöyle anlattı: "Hakem penaltı kararı verdiğinde o vuruşu ben yapmak istedim. Üç sezondur Elazığspor'da forma giyiyorum ve kariyerimde hiç penaltı kaçırmadım. Penaltı atışından önce bir konsantrasyon düşüklüğü yaşadım çünkü Muslera yerde kaldığı için maç neredeyse durmuştu.

Melo'ya göz kırptım ama...
Melo kaledeyken bana gözlerine bakmamı istedi. Ben de ona rahat olduğumu ifade etmek için göz kırptım. Topa vururken çok rahattım. Sonuçta kalede bir kaleci değil futbolcu vardı ama Melo beklemediğim bir şey yaptı ve çok iyi uzandı. Biraz da öndeydi ama sonuç itibariyle atamadım."
BİZE ULAŞIN