Başbakan'dan Sow'a tesbih

Senegalli futbolcunun hayalleri gerçek oldu, geçtiğimiz cumartesi günü Kısıklı'da Başbakan Erdoğan ile kahvaltı yaptı. Başbakan Sow'a tesbih, golcü futbolcu da Başbakan'a formasını verdi

GÖRÜŞME ERDOĞAN'IN KISIKLI'DAKİ EVİNDE GERÇEKLEŞTİ

KAHVALTIYA KOCAMAN, ŞÜKÜR VE DİLMEN DE KATILDI...

F.Bahçe'de son haftalarda müthiş bir form yakalayan Moussa Sow geçtiğimiz cumartesi sabahı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Daha önce "Dünya, Recep Tayyip Erdoğan gibi liderlere muhtaç. İsrail'e karşı dimdik duracak onun gibi iyi Müslümanlara ihtiyacımız var. Allah onu korusun" diyen sarı-lacivertli golcü ile Başbakan Erdoğan kahvaltıda buluştu. Başbakan'ın davetiyle gerçekleşen buluşmada Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, AK Parti Milletvekili Hakan Şükür ile SABAH yazarı ve yorumcu Rıdvan Dilmen de yer aldı. Saat 11.00'de başlayan buluşma iki saat sürerken, Sow ile Başbakan futbol üzerine uzun uzun konuştular. Başbakan Erdoğan, Sow'u Eskişehirspor'a attığı röveşata golü için tebrik etti.

Filistin için teşekkür etti
Ailesini, kardeşlerini ve hayatını Başbakan Erdoğan'a anlatan Senegalli, Filistin için yaptıklarından dolayı Erdoğan'a teşekkür etti. Sow, Filistin'de yaşanan drama üzüldüğünü bunun için sürekli Allah'a dua ettiğini de sözlerine ekledi. Sow, Başbakan Erdoğan'a imzalı formasını hediye ederken Başbakan da Sow, Kocaman, Dilmen ve Şükür'e tesbih verdi. Erdoğan, Sow'a sağlığını, sakatlığı olup olmadığını sordu. Saat 13.00 gibi misafirlerini yolcu eden Başbakan'ın Sow'a son sözleri, "Gollerine devam et" oldu.

BİZE ULAŞIN