Gelgitler var!

Güneş: "Seyirciden özür diliyorum ama takım onların takımı. Sonuç ne olursa olsun bu oyuncularla yarış devam edecek. Hem takımın hem seyircinin gelgitleri var"

Şenol Güneş, taraftarların futbolcularla girdiği tartışmalara tepki gösterdi. Güneş, "Herkesin beklentisi ve gayreti Trabzonspor'un daha iyi bir sonuç almasıydı. Böyle bir sonuç ortaya çıkınca tabi kızgınlıklar, moral bozuklukları, tepkiler, kontrolsüzlükler olabiliyor. Saha içindeki oyuncuların da gelgitleri var. Aynı şey seyirci için de geçerli. Seyirciden özür diliyorum ama takım onların takımı. Sonuç ne olursa olsun bu takımdaki oyuncularla yarış devam edecek. Yenilsek de yensek de onlarla beraber olacağımızı düşünüp, onları bir an evvel motive etmek durumundayız. Buradaki her oyuncu için söylüyorum bunu. Oyuncu gittiği zaman sahiplenmezsin" dedi.

TAKIMA DESTEK OLUNMALI
Şenol Güneş şöyle devam etti: "Saha içinde haklı olarak üzüldüğü için tepkisi olabiliyor oyuncu veya seyircinin. Ama oyuncular işini yaparak devam etmeli, taraftar da takımına destek olmalı. Çünkü öteki türlü çözüm olmaz."

JANKO VE TAKIMIN UYUMU İYİ DEĞİL
Güneş, "Janko'nun oyun tarzı hareketli olmadığı için zaman zaman yüksek toplar gelmesine rağmen etkili atak sayısı az. Janko'nun o konuda eksik kalması bizim açımızdan saha içinde bir oyuncuyu eksik tutuyor. Şu anda oynadığımız oyunda Janko ve takımın uyumu, birlikteliği istediğimiz gibi değil" dedi.

TRABZON KAPANDI
Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu'nda sahasında yarın Şanlıurfaspor'u konuk edecek olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş, antrenmanları basın mensuplarına kapattı. Bordo-mavililer, dün ve bugün basına kapalı olarak gerçekleştirecekleri antrenmanlarla hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başlayacak.

YALANCI BAHAR BİTTİ
Trabzonspor'un Eskişehirspor'a ağır bir sonuçla yenilmesine yerel gazeteler de çok sert eleştiriler getirdi. Futbolculardan yönetime, taraftarlardan teknik kadroya kadar her kesimi eleştiren yorumlar yapan gazetelerin eleştirilerinde odak noktasını futbolcular oluşturdu. Günebakış Gazetesi, "Yalancı bahar bitti. Tarihin yüz karası", Kuzey Ekspres Gazetesi, "Bu gemi yüzmez", İlkhaber Gazetesi, "Rezalet!" Taka Gazetesi, "Matem evi" başlığını attı.

BİZE ULAŞIN