Kocaman, Terim'e cevap verdi

Ziraat Türkiye Kupası'nda Pendikspor'u 1-0 geçerek 5. tura kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman maçı değerlendirdi.

Aykut Kocaman'ın açıklamaları şöyle: "Bu tip maçlarda her zaman söylüyoruz, maçı koparacak golü ve arkasından oyundan düşürecek golü bulamadığımız zaman oyun tedirgin edici olur. Maçta böyle oldu. Turu geçmek önemliydi. Umarım önümüzdeki turu da geçer, yolumuza devam ederiz. Özellikle bu sezon Salih ve Recep için yavaş yavaş ısınma sezonu olacak. Normal şartlarda önümüzdeki sezon daha fazla rol alacaklar. Bir sonraki sezonda ana karakter olmalılar. Yapamazlarsa sorunu aramak lazım. Gelişimleri normalde böyle devam etmeli. Buna kapasiteleri var. Çalışma azimlerini yitirmemeli ve ısrarla, büyük bir karakterle bunu devam ettirmeliler. Buna zihinsel olarak da hazır olmalılar."

TERİM'E CEVAP

Geçtiğimiz günlerde tekrar alevlenen ve muhabirlerin soru sorarken teknik direktör kayırdıkları konusunda Gençlerbirliği maçı sonrası konuşan Aykut Kocaman'a cevap Balıkesirspor maçında Fatih Terim'den gelmişti. Bu konudaki görüşleri sorulan Kocaman, "Hiç kimse değil muhatabım. Ben genele söyledim. Bana Aykut denmesi beni bozmaz. Fenerbahçeliler, "bir söyleyene, bir de ne söylediğine" bakarlar, karar verirler. Fazla uzatmanın anlamı yok" şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE-PENDİKSPOR MAÇININ GOLÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


BİZE ULAŞIN