Madrid'te dev zirve...

Türkiye-İspanya İşbirliği Zirvesi için Madrid'te olan Başbakan Erdoğan, Atletico'da forma giyen milli oyuncular Arda ve Emre ile de hasret giderdi

Türkiye-İspanya 4. Yüksek Düzeyli İşbirliği Zirvesi kapsamında Madrid'e giden Başbakan Tayyip Erdoğan, Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcular Arda Turan ve Emre Belözoğlu ile de bir araya geldi. 45 dakika süren görüşmeye AK Parti Milletvekili Hakan Şükür ve Futbol Federasyonu eski Başkanvekili Göksel Gümüşdağ da katıldı. Başbakan Erdoğan, milli futbolculara "Türkiye'yi temsil ettiğinizi unutmayın" derken oynadıkları futbol nedeniyle de tebrik etti. Atletico Madrid'in maçlarını izlediğini belirten Erdoğan, "Sizin peşinizden başka çocuklarımız da Avrupa'da futbol oynayacak. Örnek olduğunuzu unutmayın" dedi.

Berber esprisi
Arda Turan'a uzun saçları nederiyle takılan Erdoğan, "İspanya'da berber yok mu" diye sordu. Gülüşmelere neden olan bu soruya Arda, "İspanya ekonomik krizde, para alamıyoruz. Berbere verecek para bulamıyoruz" diyerek esprili bir yanıt verdi. .


BİZE ULAŞIN