Terim: İma etmem

Terim'e Kocaman'ın "Bana sorabildiklerinizi umarım başkalarına sorabilirsiniz" dediği hatırlatıldı, "Konuşacaksam, ima etmem. Söyleyeceğimi olduğu gibi söylerim" yanıtı alındı

Fatih Terim, maç sonu Balıkesirspor'u güzel oyunu için tebrik ederken, şans tanıdığı yedek oyunculara her zaman forma şansı doğabileceğini vurguladı. Tecrübeli teknik adam, gazetecilerin F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, "Umarım bana sorabildiğiniz soruları başkalarına da sorabilirsiniz" açıklaması ile Terim'i hedef aldığının öne sürüldüğünün hatırlatılması üzerine ise şunları söyledi: "Tanıdığım, bildiğim Kocaman, birine bir şey söyleyecekse, direkt söyleyecek kalitede ve kişiliktedir. Bugün son kez bu konuyu konuşmayı umuyorum. Sizden ricam, futbolu çatışma ortamına sokmamanız. Çatışma ortamlarından ne kadar zarar görüldüğünü maalesef yaşayarak öğrendik. Bir konu hakkında konuşacaksam, gönderme yapmam, ima etmem, arka sokaklardan dolanmam, yan sokaklara girmem, direkt söylerim. İsmi ve kulübü ne olursa olsun, tüm meslektaşlarımın da aynı şekilde davrandığına inanırım."

Arena'da Balıkesir alayı
Balıkesirsporlu futbolcular, Mustafa Şen'in 33'üncü dakikada attığı beraberlik golü sonrası büyük sevinç yaşadı. Gol sevincinin Galatasaray yedek kulübesi önünde kutlanması ise ilginç görüntüler oluşturdu. Fatih Terim'in oyuncularına kızgınlığı ile G.Saray taraftarının Balıkesirsporlu futbolcuları alkışlaması objektiflere böyle yansıdı.


GALATASARAY'IN İLK GOLÜ İÇİN TIKLAYIN

BALIKESİRSPOR'UN GOLÜ İÇİN TIKLAYIN

GALATASARAY'IN 2 . GOLÜ İÇİN TIKLAYIN

GALATASARAY'IN 3. GOLÜ İÇİN TIKLAYIN

GALATASARAY'IN 4. GOLÜ İÇİN TIKLAYIN

GALATASARAY: 4 - BALIKESİRSPOR: 1 (ÖZET)BİZE ULAŞIN