Sorun olan gider!

Bir yöneticiyle sorun olduğunu kabullenemem Sorun olursa çözümü basittir. Yollarımı ayırırım Adnan Öztürk ile çalıştığımıza göre bir problem yok 15 yöneticimizin hepsi önemli ve aynı düzeyde

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, GS TV'de katıldığı "Başkanın Ajandası" adlı programda sarı-kırmızılı kulübün gündeminde yer alan her konu için dobra dobra konuştu. İşte Aysal'ın açıklamaları: "Bizim 15 yöneticimizin hepsi önemli ve hepsi aynı düzeyde. Hepsi kulübe hizmet aşkıyla bir araya gelmiş insanlar. Adnan Öztürk de bunlardan biri. Ben herhangi bir yöneticimle aramda bir sorun olduğunu kabullenemem. Bunu hissedersem de anında bunun çözümünü bulurum. Bunun çözümü de birlikte çalışmamaktır ve yollarımı ayırırım. O yüzden şu anda Adnan Öztürk ile birlikte çalıştığımıza göre hiçbir problem yok. Adnan Öztürk ile en son yönetim kurulunda beraberdik. Sık sık telefonla konuşuruz. Aramızdaki münasebetler son derece arkadaşçadır. Bu güne kadar adayla modayla ilgili hiçbir sorunumuz olmadı."

Kalp diliyle konuştu
İnan Kıraç'ın divan toplantılarına çok sık gelmediği doğru. Kendisi çok yoğun bir insan. O gün divanda biz Mustafa Sarıgül'ün konuğuyduk. O davete icabet etmiştir. Orada son derece dostça konuştu İnan Bey. Kalp diliyle konuştu. Ağabey gibi konuştu. Camianın bir ağabeyi olarak çıktı ve Galatasaray töresine uygun olarak konuştu.

Aziz Yıldırım'ı ağırlayacağız
Ben fanatik bir insan değilim. Kulüp başkanları genelde çok fanatik imajlar çiziyorlar. Ben kendimi sporsever olarak görüyorum. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, TT Arena'ya gelip maç izlemesi en doğal iş. Bu bir konukseverlik örneğidir. Çok doğaldır. Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde buraya kendi statları gibi gelecekler maçlarını izleyecekler biz de onları layık oldukları gibi en iyi şekilde ağırlayacağız.

İki yılda dünya kulübü olunmaz
Kendim için bazı riskler alırım ama Galatasaray için hiçbir risk almam. Galatasaray milyonlarca insanın kulübüdür. Galatasaray'ın yolu çok uzun bir yol. Dünya takımı olmak bir senede iki senede olacak işler değil. Bu yapılar kolay kurulmuyor. Şampiyonlar Ligi'nde birkaç tur daha geçersek ne ala. Ancak gruptan çıkarsak ben başkan olarak tatmin olurum.

BİZE ULAŞIN