Terim'den son nokta!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Aykut Kocaman ile bundan böyle polemiğe girmeme kararı aldı. Son dönemde Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman'ın "imalı" açıklamalarıyla başlayan, Fatih Terim'in de göndermeleriyle devam eden atışmada Pendikspor maçı sonrası tavan yapmıştı.

Fenerbahçe'nin hocası, Terim'in kendisine "Aykut" diye hitap etmesi yüzünden taraftarların gösterdiği tepki için yöneltilen bir soruya "Bir bakarlar kişiye, söyleyene karar verirler" cevabını verince tartışma iyice alevlenmişti.

Herkes Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in bu sözlere nasıl ve hangi düzeyde yanıt vereceğini merak ediyordu. Ancak sarı-kırmızılıların tecrübeli hocasının polemiğe son vermek istediği ve bu nedenle yeni bir tartışma yaratmayacağı öğrenildi.

Art niyet yok!
Fatih Terim'in, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da iki hafta sonra oynanacak olan Fenerbahçe derbisi öncesinde ortamın daha da gerilmemesi için bu kararı aldığı bildirildi. Terim'in bugünkü Gaziantepspor maçı sonrası da sağduyu mesajları vereceği kaydedildi.

Diğer taraftan sarı-kırmızılı yöneticiler konuyla ilgili Milliyet'e konuşarak, "Fatih Terim akıllı adamdır. Niye cevap versin ki? Kaldı ki Aykut Kocaman O'nun eski öğrencisi. Sayın mı demesi gerekiyordu? Hocamızın art niyeti yoktu. Başkan Ünal Aysal'ın Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a dostluk elini uzatmasından sonra Aykut Kocaman'ın sözleri şık durmadı. Biz dostluktan yanayız" açıklamasını yaptılar.

BİZE ULAŞIN