Muharrem Usta devrime hazır

Trabzonspor'da hafta sonu yapılacak seçim öncesi yönetim listesini Divan Kurulu'na teslim eden Muharrem Usta, "Devrim yapmaya geliyoruz" mesajı verdi

Trabzonspor'da olağanüstü genel kurul öncesi başkan adaylarından Muammer Usta, adaylık başvurusunu yaptı. Listesini Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na gönderen Usta basın toplantısı düzenleyerek yönetimindeki isimleri tanıttı. Maratonun sonuna yaklaştıklarını belirten Usta, "Listemiz şekillendi. Trabzonspor'da 5 adayımız var. Mümkün olan toplumun en geniş kapsamlarını temsil edecek bir yönetim kurmaya çalıştık. İnce eleyip sık dokuduk. Ekonomik anlamda güçlü bir kadro kurmaya çalıştık. Trabzonspor'un buna çok ihtiyacı var. En önemlisi ise en az yıpranmışlarla genç dinamik kadro kurmaya çalıştık" diye konuştu. Herhangi bir teknik direktörle anlaşmadıklarını kaydeden işadamı Usta, "Sırasıyla gidiyoruz. Yönetimimizi tamamlayana kadar teknik direktörlük dahil neler yapacağız, bunları tartıştık. Trabzonspor'un yeni bir devrime ihtiyacı var" şeklinde konuştu.

Usta, şirketlerin ekonomik olarak büyümesinden örnek vererek, "Kurumsallaşma Trabzonspor için şart. Kendi şirketlerinde kurumsallaşmayı en iyi şekilde gerçekleştiren arkadaşlarla çalıştık. Hep birlikte Trabzonspor'u daha da büyütmek için çalışacağız" dedi.

BİZE ULAŞIN