Roma dönüşü 'Angaralı' oldu

Kupa töreni sonrası 19 Mayıs Stadı'nda çalan "Ankara'nın Bağları" türküsünde Ankaralılar'a taş çıkaran bir oyun sergileyen Meireles'in hocası M.Topuz çıktı

Cuma 24.05.2013
Son Güncelleme: Cuma 24.05.2013
ABONE OL
Hareketleri ve gördüğü kırmızı kartlarla büyük tepki alan Raul Meireles, kupa töreni sonrası sergilediği performans şovla gönülleri fethetti. İzleyenlere "Portekizli değil Ankaralı" dedirten oyununda başrolün Mehmet Topuz'a ait olduğu öğrenildi. F.Bahçe'nin Lazio ile 1-1 berabere kalıp yarı finale çıktığı maç sonrası Mehmet Topuz, uçakta sürekli, "Ankara'nın bağları" adlı şarkıyı çaldı ve bir yandan da oynadı. Bu durum çok hoşuna giden Meireles ilk dersi uçakta aldı. Sonrasında ise tesislerde sık sık tekrarlandı. Ankara'da final maçının ardından statta bu türkünün çalınması da Portekizli'yi coşturdu.

Meireles 'in' Topuz 'out'
Meireles 'in Ankara dönüşü Türkçe şarkı şovu, takım otobüslerinden yapılan canlı yayınların bir numaralı aktörü Mehmet Topuz'u gölgede bıraktı. Sanal alemden Meireles'e övgü yağarken Selçuk Şahin, Meireles'in performansına farklı bir yorum getirdi: "Sürekli ceza alıyor, elinde kumanda Kral TV izliyor. O söylemeyecek de ben mi söyleyeceğim."