Söz verdi kupayı eve kaçırdı!

Çocukları Kuyt'ı Ankara'daki final maçına "Kupayı al ve bize getir" diye uğurladı. Hollandalı da verdiği sözü yerine getirdi

Cuma 24.05.2013
Son Güncelleme: Cuma 24.05.2013
ABONE OL
Kuyt, F.Bahçe'de kazandığı ilk kupayı evine götürdü... Ankara'daki finalin ardından kupa futbolcularla Samandıra'ya geldi. Herkes teker teker teker yeni sezonda görüşmek üzere vedalaşıp, tesislerden ayrılırken Kuyt, Aykut Kocaman'ın yanına giderek, "Kupayı eve götürmek istiyorum?" dedi. Kocaman önce şaşırdı sonra "Neden" diye sordu. Hollandalı, "Çocuklarım kupayı kazanıp eve getirmemi isted. Verdiğim sözü tutmak istiyorum" yanıtını verdi. Kocaman'dan olumlu yanıt alınca, Kuyt kupayı sandığına koyup ve arkadaşlarının "Dikkat et yolda başına bir şey gelmesin" esprileriyle eve götürdü. Kuyt'ın eşi Gertrude çocukları Roan, Jorden, Aidan ve Noella'nın kupa ile evin bahçesinde verdiği pozlarını twitter'dan yayınladı.

Mr. Dura cell
F.Bahçe'nin Emre ve Yobo ile birlikte 32 yaşındaki en yaşlı 3. ismi olan Dirk Kuyt, 64 resmi maçın 56'sında 4 bin 716 dakika forma giyerek en çok süre alan isim oldu. Hollandalı bitmeyen enerjisiyle kendisine takılan "Mr. Duracell" lakabını da boşa çıkarmadı.

Fenerbahçe:1 Trabzonspor:0 Golü izlemek için tıklayın

MAÇIN ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!