Arda'nın yerine istenilen isim

Sarı-kırmızılılar, Portekizli yıldızı takımda görmeyi çok istiyor. Düzenlenen ankette 33 bin oy alan Nani, Arda'yı geçerek ilk sıraya yerleşti. Yönetimin, taraftarların isteğini de göz önünde bulundurup ManU forması giyen Nani üzerinde yoğunlaşması bekleniyor.

Pazartesi 27.05.2013 00:00
ABONE OL
Son yıllarda yaptığı transferlerle adından sıkça söz ettiren Galatasaray, Aurelien Chedjou'yu transfer ederek bir bomba daha patlatırken sarı-kırmızılı taraftarların gözü şimdi hücuma yapılacak takviyeye çevrildi. En az 3 transfer daha yapılması planlanırken Aslan'da şimdi en çok merak edilen ise Terim'in de işaret ettiği 'ileriye' yönelik transferin kim olacağı. Bu noktada webaslan.com bir anket düzenledi ve Cimbom'un listesinde yer alan "Arda Turan, Luis Nani, Ricardo Quaresma, Florent Malouda, Kerim Frei ve Gervinho arasından hangisini takımda görmek istersiniz?" diye sordu.

FEDAKARLIĞA HAZIRLAR
81 bin kişinin katıldığı anketin sonucunda zirvede Portekizli yıldız Luis Nani yer aldı. Kullanılan oyların yüzde 40.6'sını (32877) alan 26 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz sezon başında takımdan ayrılan eski kaptan Arda Turan'ı da geride bıraktı. Milli oyuncunun G.Saray'a geri dönmesini isteyenlerin oranı yüzde 35.1'de (28418) kaldı. Quaresma yüzde 12.6 oy alarak bu iki oyuncunun ardından tercih edilen isim oldu. Kerim Frei yüzde 5.4, Gervinho yüzde 4.8 ve Florent Malouda yüzde 1.6 ile ilgi görmeyen isimler oldu. Taraftarlar forumlarda Nani'nin gelmesi halinde her türlü fedakarlığa hazır olduklarını belirtirken, şimdi yönetimin, Terim'in de istediği Nani için görüşmeleri hızlandırması bekleniyor.