F.Bahçe'de Aykut Kocaman depremi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman görevinden istifa etti.

Çarşamba 29.05.2013 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 29.05.2013 16:06
ABONE OL
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman depremi yaşanıyor... Aykut Kocaman, Fenerbahçe Yönetimi'ne istifasını sundu. Yönetim kurulunun kararı bekleniyor.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, Aykut Kocaman ve Ali Yıldırım ile ilgili açıklama yaptı. Fenerbahçe, Asbaşkan Ali Yıldırım'ın istifasının kabul edildiği, Aykut Kocaman'ın ise kulübe ulaşan bir istifasının olmadığı belirtildi.

İşte o açıklama;

Başkanvekilimiz Sayın Abdullah Kiğılı'nın istifa ettiğine dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Öte yandan Asbaşkanlarımızdan Sayın Ali Yıldırım'ın kulübümüze ulaşan istifa talebi yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmiştir.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman'ın istifasına ilişkin kulübümüze ulaşan herhangi bir talep ya da başvuru bulunmamaktadır. Böyle bir başvurunun varlığı halinde, gerekli değerlendirme yönetim kurulumuzca yapılacak ve gerekli karar alınacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur


'DEVAM EDECEK GÜCÜM KALMADI'

Aykut Kocaman, geçen sene Aralık ayında 3-1 kaybettikleri Karabükspor karşılaşması sonrası istifa etmiş, istifasını ''Devam edecek gücüm kalmadı'' sözleri ile açıklamıştı.

YÖNETİM KABUL ETMEMİŞTİ

Fenerbahçe Yönetim Kurulu'ndan, yapılan açıklamada ise Kocaman'ın istifasının kabul edilmediği bildirilmişti.

Spor Toto Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe, Trabzonspor ile olan mücadelesini 1-0 kazanarak, iki kez üst üste Ziraat Türkiye Kupası'nın sahibi olmuştu.