Henrique krizi son anda önlendi

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ilk icraatı, parasının ödenmesi için protesto çeken Henrique'nin 1 milyon 100 bin dolarlık alacağını ödemek oldu.

Çarşamba 29.05.2013 00:00
ABONE OL
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, göreve gelir gelmez Henrique'nin 1 milyon 100 bin dolarlık alacağını ödedi. Bordo-mavili kulübe FIFA aracılığı ile parasının ödenmesi için protesto çeken Brezilyalı oyuncuya ödeme yapılarak kriz önlenmiş oldu.

Trabzonspor'un 67. genel kurulunda göreve gelen İbrahim Hacıosmanoğlu, işe futbolcu alacaklarını ödemekle başladı. Mazbata töreninden sonra kulüp binasında yapılan yönetim kurulu toplantısında kulübün genel durumu ile ilgili bilgi alan başkan Hacıosmanoğlu, Henrique'nin alacağı için FIFA üzerinden gönderdiği protesto ile karşı karşıya kaldı. Mesai bitimine kadar ödeme yapılmaması halinde Brezilyalı futbolcunun serbest kalacağı belirtilince Hacıosmanoğlu'nun futbolcunun hesabına kendi hesabından 1 milyon 100 bin dolar yatırdığı belirtildi.

TRABZONSPOR'UN YENİ YÖNETİCİLERİ SOSYAL MEDYA TUTKUNU ÇIKTI
Bu arada Trabzonspor'un çiçeği burnunda yöneticileri sosyal medya tutkunu çıktı. İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimindeki Trabzonspor'un yeni yöneticileri, kulüp binasında çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya üzerinde takipçileriyle paylaştı. Taraftarlara ve takipçilerine sosyal medya üzerinden çeşitli mesajlar gönderen yöneticiler, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Trabzonspor'da tek ses çıkacak" talimatını ilk günden deldiler.

Öte yandan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkanlık koltuğuna oturması, sosyal medyada gündem oldu.