İşte F.Bahçe'nin Kocaman kararı

Aykut Kocaman'ın istifası Fenerbahçe Yönetim Kurulu tarafından kabul edildi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın istifasını kabul etti. Sarı-lacivertli yönetimin yeni teknik direktör arayışlarına başladığı belirtildi.

Aykut Kocaman'ın istifasının ardından kulüp binasında toplanan yönetim kurulu, Kocaman'ın istifasını kabul etti. Sarı-lacivertli kulüpten borsaya bildirilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, "Teknik direktörümüz Sayın Aykut Kocaman istifasını yazılı olarak bildirmiş ve yönetim kurulu tarafından istifası kabul edilmiştir" denildi.

Bu arada yönetimin, teknik direktör arayışlarına başladığı ve 10 gün içinde yeni teknik kadronun belli olacağı belirtildi. Bugün kulüp binasına gelerek yönetimle görüşen Rıdvan Dilmen'in de sportif direktörlük için düşünüldüğü belirtiliyor.

Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Kocaman'ın istifasının kabul edilmesinden sonra şu açıklamayı yaptı:

"Aykut Kocaman'ın istifa mektubu akşam saatlerinde geldi ve yönetimimiz tarafından kabul edildi. Aykut Kocaman'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Aykut Kocaman'ın istifasında yönetimimizin ve sayın başkanımızın herhangi bir dahli ve baskısı olmamıştır.

Şu andan itibaren yeni bir teknik direktör arayışına gireceğiz. Yerli mi ya da yabancı bir hoca ile mi anlaşacağız, onun için şu an bir karar almadık."

BİZE ULAŞIN