Aysal yeni çileği açıklıyor

G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın bugün katılacağı programda hem yeni listesini açıklaması hem de taraftara transfer müjdesi vermesi bekleniyor.

22 Haziran'da olağanüstü genel kurula gitme kararı alan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, yeni yönetim listesini bugün açıklayacak. Galatasaray TV'de saat 14.00'te 'Seçime Doğru' programına konuk olacak Aysal, yeni yönetim kurulunda yer alacak isimleri tanıtacak. Aysal'ın programda transferle ilgili de açıklama yapması bekleniyor. Geçen sezon Kaka ve çilek transferini yine GS TV'de müjdeleyen başkanın bugün de flaş bir dünya yıldızının ismini açıklayabileceği bildirildi.

1 YIL DAHA SÖZLEŞMELİ
Şu ana kadar Chedjou ile anlaşan Cimbom'un listesinde Brezilyalı Carlinhos ile Manchester United'ın Portekizli yıldızı Nani yer alıyor. Ünal Aysal, Mersin maçından sonra Fatih Terim'i göndermek istediği yönündeki iddialar hakkında da, "Terim'i gönderecek kadar aptal değilim. Terim'le 1 yıl daha sözleşme var. Uyuştuğumuz müddetçe gideriz" diyerek seçilirse Terim'le devam edeceğini ifade etti..

LİSTESİ BÜYÜK ORANDA ŞEKİLLENDİ
Ünal Aysal, yeni yönetim kurulu listesini büyük ölçüde belirledi. Emir Sarıgül, Necati Demirkol, Sedat Doğan, Adnan Nas, Adnan Çebi, İzzet Pinto, Aka Gündüz Özdemir, Mehmet Cibara, Özkan Olcay'ın yönetimde yer alması kesinleşti. Ali Sabancı kararını bugün verecek. Doğan Hasol teklifi kabul etmedi. Mehmet Helvacı ve Ümit Özdemir ise listede yok.

İKİNCİ BAŞKANLIK OLCAY'A
Aysal'ın yeni yönetimde Ali Dürüst'ün yerine 2. başkanlığa Özkan Olcay'ı getireceği öğrenildi. Bir dönem TFF başkanlığı da yapan 80 yaşındaki Olcay, rakip takım yöneticilerinin de saygı duyduğu bir isim olarak biliniyor.

7.5 MİLYON EURO ÖNERiLECEK
Öte yandan Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun, Manchester United ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Nani'de harekete geçmek için Monaco'nun Falcao transferini tamamlamasını bekliyor. Tulun'un Nani için ManU'ya 7.5 milyon euro teklif edeceği öğrenildi.

BİZE ULAŞIN