Yeni dönem başlıyor

Trabzonspor'da mazbatasını alıp çalışmalarına start veren İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimi, yapılan ilk toplantıda radikal kararlara imza attı

Alkol yasaklandı
Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile birlikte yeni bir dönem başlıyor... Önceki gün mazbatasını alıp ilk toplantısını gerçekleştiren yönetim, bazı radikal kararlar alarak uygulamaya soktu. Öncelikle kulüp içinde alkolü yasaklayan yönetim, mevcut alkollü içecekleri toplattı. Yönetim, alkol ikram edilecek misafirleri dışarıda ağırlama kararı aldı.

Kredi kartları iptal
Bazı ekonomik tedbirler de alan İbrahim Hacıosmanoğlu, kulübe ait olan bütün kredi kartlarının iptal edilmesi talimatını verdi. Bundan sonra kulüp üzerinden kimse kredi kartı kullanamayacak ve harcama yapamayacak. Yöneticiler masraflarını kendi cebinden karşılayacak. Kulüple ilgili olan uçak, konaklama, yemek gibi ödemeleri de yöneticiler kendi cebinden yapacak.

Özkan Sümer gitti
Altyapı genel koordinatörlüğü görevinde olan Özkan Sümer'le de yolları ayıran bordo- mavililerin çiçeği burnunda yönetimi, bu kararı Sümer'e bildirdi. Ayrıca kulüp müdürlüğüne Tekin Küçükali'nin getirilmesi düşünülüyor. Kızılay'ın eski genel başkanı ve Trabzon Dernekler Birliği'nin kurucusu olan Küçükali ile başkanın görüştüğü ve büyük ölçüde anlaştığı belirtildi.
BİZE ULAŞIN